Soğanyemez Mahallesi 514 sokak No : 3 A-B, 10300 Edremit

Hizmetlerimiz

Edremit Körfezi Haşere İlaçlama Edremit Körfezi Haşere İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Bahçe ve yeşil alanlar, özellikle haşereleri ve evcil hayvanları hem beslenme hem de yuvalanma imkânı sağlaması nedeni ile kendisine çeker.

Fabrika İlaçlama

Fabrika ilaçlama, haşere ve kemirgenlere karşı sıklıkla yapılarak hem üretilen maddelerin hem de çalışanların zarar görmemesini sağlar.

Hastane İlaçlama

Hastanelerde giriş çıkışın fazla olmasından dolayı böcek ve farelerin bu alanlara kolaylıkla girip buralarda kısa sürede çoğalmalarına sebep olur.

Ev İlaçlama

Evimizde gördüğümüz bir böcek tanesi görünmeyen diğer böceklerin habercisidir. Işıklar söndüğünde, biz uykuya daldığımızda böcekler için gün yeni başlıyordur.

Lokanta & Restoran İlaçlama

Lokantanızda hangi böcek veya kemirgeni görmüş olursanız olun istediğiniz saatlerde ilaçlanmasını yaparak iş sirkülasyonunuzu sağlıyoruz.

Daire İlaçlama

Daire fare ilaçlama ya da daire pire ilaçlama yaptırdığınızda hangi tür böcek ya da kemirgen ile mücadele ediliyor ise kesinlikle profesyonel bir daire ilaçlama firma desteği almak ihtiyaç değil zorunluluktur.

Depo İlaçlama

Depo içerisinde bulunan ürünlerin türüne göre ayrı ilaçlama yöntemlerinin yapılması gerekir. Bu sebeple de doğru depo ilaçlama servisi seçmek çok önemlidir.

Ofis İlaçlama

Ofisinizde böcek , fare vb. gibi sorununuz varsa ziraat mühendislerimiz kontrolünde kokulu, kokusuz jel ve fare ilaçlamalarımız ile kesin çözüm sağlayarak ofisinizde rahatlıkla huzurlu çalışma saatleri yaratabilirsiniz.

Avm İlaçlama

AVM’ler fare ilaçlama veya AVM böcek ilaçlamasının yapılması müşteri kaybından ve sağlık açısından düzenli periyotlarla ziraat mühendislerimiz kontrolünde yapılması gerekmektedir.

Villa İlaçlama

Villanızda bir haşere veya kemirgenin görülmesi , devamının olduğunun anlamına gelir. Haşereler ve kemirgenler yiyecek , içecek ve uygun sıcaklıkta olan yerlerde beslenip çoğalırlar.

Market İlaçlama

Hem sağlık hem de çevre için periyotlar halinde market ilaçlaması yapılması gerekmektedir. Aksi durumlarda bir tane böcek veya fare görüldüğünde bu haşeratların kısa zamanda çoğalabileceğini unutmamalıyız.

Kreş İlaçlama

Eğitim ağırlıklı oyunların oynadığı anaokullarında alanın haşere ve kemirgenlere karşı dezenfeksiyonu yapılmadığında bulaşıcı hastalıkların olabileceği unutulmamalıdır.
Neden bizi seçmelisiniz

Garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti veriyoruz

Böcek ve kemirgen türleri gezdikleri her noktaya mikroplarını bırakmaktadırlar. Etrafa bırakılan mikroplar üreyerek çoğalmakta ve bir nedenle sizlere bulaşarak sağlık problemleri ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilmektedirler. İş yerinde böcek ve kemirgen türleri insan sağlığını psikolojik yönden de kötü etkileyerek performans düşüşüne neden olur. İş yerinde böceklerinden kurtulmak için her zaman doğru ilaçlama teknikleri , yeni nesil alet ve ekipmanlar zamanında müdahele , kaliteli ilaçlar ve alanında uzman personellerle ilaçlama yapılması gereklidir. Böcek ilaçlama uygulamalarında ruhsat dahilinde çalışmaktadır. İlaçlama dünyasında ki yenilikleri yakından takip ederek çalışmalarını sürdüren Edremit Körfez İlaçlama kesin çözüm odaklı haşerelerin yok edilmesine olanak sağlar. Her zaman planlı ve disiplinli olarak çalışmalarını sürdüren iş yeri böcek ilaçlama firmamız şimdi avantajlı fiyat aralığı ile sorunlarınızdan kurtulmanıza olanak sağlamaktadır. Profesyonel iş yeri ilaçlama servisi sizlerin sirkülasyonunuza uyarak 7/24 istediğiniz zamanlarda hizmet sunmaktadır. İş yerinizde ki bütün haşere sorunlarına karşı kesin çözüm odaklı hizmet sunuyoruz.